Najlepsze odbitki

Jak wykorzystać zdjęcia z kalendarza?

Kalendarz to doskonały pomysł nie tylko na prezent, ale również jeśli chcesz udekorować swoje wnętrze atrakcyjnym produktem, który zachowa Twoje najlepsze wspomnienia na długie lata. Ale czy wiesz, jak je wykorzystać, gdy kalendarz będzie już nieaktualny? W tym artykule podpowiadamy, co zrobić ze zdjęciami z kalendarza.

Kalendarz z podkładką

Kalendarz z podkładką kupisz teraz w promocyjnej cenie! Wystarczy, że zakupisz dwa kalendarze, a drugi otrzymasz aż 50% taniej! Więc jeśli szukasz pomysłu na prezent pod choinkę, to kalendarz na drewnianej podkładce będzie doskonałym wyborem.

12 kart w formacie A4, drukowanych na papierze fotograficznym PREMIUM, w zestawie z podkładką z jasnego drewna brzozowego i metalowym klipsem z ukrytą zawieszką. A do tego wszystkiego dwanaście, najpiękniejszych wspomnień z Twojego życia – czy może być produkt bardziej idealny?

Kalendarz na drewnianej podkładce sprawdzi się doskonale nie tylko jako prezent, ale nada również każdemu wnętrzu niepowtarzalnego designu. Możesz postawić go na parapecie lub powiesić na ścianie. Niezależnie, jaki sposób wybierzesz, kalendarz ociepli dane pomieszczenie i będzie wywoływał uśmiech na twarzy zawsze, gdy będzie się obok niego przechodziło.

Co zrobić później z podkładką, a co ze zdjęciami?

Podkładkę możesz wykorzystać do różnych rzeczy – na przykład do zapisywania listy zakupów, przechowywania ważnych dokumentów, takich jak rachunki za prąd, gaz, czy wodę. Może też posłużyć jako podkładka pod przepiśnik, czy planner. Podkładkę możesz wykorzystać również w pracy, na przykład w trakcie prezentacji lub konferencji.

A co ze zdjęciami? Wystarczy, że każdą fotografię z karty kalendarza wytniesz nożyczkami. Dzięki temu Twoje zdjęcia zyskają „drugie życie” i nie będziesz musiał ich wyrzucać, wręcz przeciwnie! Będziesz miał możliwość wykorzystania ich na kilka, różnych sposobów, np.:

-wklejając je do albumu – album 20X20 z voucherem na odbitki lub bez znajdziesz tutaj

-wkładając do ramki i wieszając na ścianie lub stawiając na biurku

-wieszając na lodówce, za pomocą magnetycznych klipsów, które dostaniesz w zestawie z instapackiem

-podklejając je taśmą do zdjęć i przyklejając na bok np. szafy

Jak widzisz, kupując kalendarz z podkładką w formacie A4 z dwunastoma kartami drukowanymi na papierze fotograficznym PREMIUM, masz pewność, że Twoje zdjęcia się nie zmarnują i będziesz mógł się nimi cieszyć przez długie lata.


18-11-2022
Autor: FF