Najlepsze odbitki

Fotokalendarz - pomysł na prezent

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok, co przeważnie wiąże się z noworocznymi postanowieniami i długoterminowymi planami. Zastanawiasz się, gdzie możesz je wszystkie zapisać i jak sprawić, by kalendarz nie kojarzył się z obowiązkami i zbliżającymi terminami, tylko cieszył oko i wywoływał najlepsze wspomnienia?

Nic prostszego - zamów kalendarz na 2022 i ciesz się ulubionymi wspomnieniami przez cały rok! Nasz Fotokalendarz jest inny niż wszystkie tego typu produkty dostępne na rynku. Karty drukowane są na papierze fotograficznym PREMIUM, który charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem barw i detali obrazu oraz wysoką gramaturą podłoża. Sprzedawany jest w zestawie z podkładką z jasnego drewna brzozowego i metalowym klipsem z ukrytą zawieszką. Minimalistyczny design Fotokalendarza sprawia, że świetnie się prezentuje w każdym wnętrzu. 

Logo Fujifilm na odwrocie kart to znak najwyższej jakości

 

Papier Premium odznacza się dużą grubością i wytrzymałością

 

W dobie powszechnej cyfryzacji szukamy różnych udogodnień, które pozwolą nam trzymać wszystkie istotne informacje i dokumenty w jednym miejscu, jednak nie zawsze zdają one egzamin. Wynika to przeważnie z faktu, że każdy sprzęt może ulec awarii, czy zniszczeniu, co może z kolei doprowadzić do utraty naszych danych. Dlatego w dalszym ciągu chętnie korzystamy z analogowej formy dokumentowania, w tym m.in. istotnych dat, które choć zapisane w papierowym kalendarzu nie wysyłają nam przypomnień, poprawiają koncentrację i skupiają naszą uwagę nie tylko wokół nadchodzących uroczystości, czy obowiązków, ale także wspomnień zachowanych na zdjęciach i wydrukowanych na fotograficznym papierze premium. Ponadto, Twój kalendarz wcale nie musi być nudny i jednocześnie może stanowić dobrą alternatywę dla pierwszej nauki kalendarza i systematyczności naszej pociechy.

 

 

Czy wiesz, że Twój kalendarz może być wykorzystany na kilka, różnych sposób i stanowić element dobrej zabawy? Oto kilka z nich:

  1. Dzięki personalizacji kalendarza, każdy miesiąc staje się wyjątkowy. Na każdej z kart umieść swoje ulubione zdjęcie i wywołaj uśmiech na twarzy najbliższych, wręczając w prezencie niepowtarzalny kalendarz lub spraw radość sobie, wracając wspomnieniami do tych najlepszych chwil. Gdy miesiąc dobiegnie końca, wytnij zdjęcie i umieść na ścianie, lodówce, czy biurku. W ten sposób powiększysz swoją prywatną galerię i udekorujesz swoją przestrzeń.
  2. Kalendarz świetnie sprawdzi się w domowych warunkach, jako pomoc w nauce organizacji pracy lub obowiązków dzieci. Można go potraktować jako element przypominający o zbliżających się zajęciach lub ważnych datach. Na przykład przed Świętami Bożego Narodzenia można zaznaczyć w kalendarzu datę, która będzie przypominała o wysłaniu listu do Świętego Mikołaja, czy nadchodzących feriach. To dobry sposób na naukę przez zabawę.
  3. Kalendarz ścienny to także świetny sposób na szybkie przypomnienie o zbliżających się uroczystościach, czy rocznicach. Nierzadko przecież zdarza się, że zapominamy o urodzinach cioci, czy szwagierki. Wieszając kalendarz na ścianie już nie musisz się o to martwić.
  4. Zastosowań kalendarza ściennego jest wiele, a jednym z nich jest także planowanie okresowych wydatków, takich jak przegląd samochodu, ubezpieczenie, czy wymiana opon. Zaznaczając te daty w kalendarzu masz pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze, a wulkanizator nie będzie musiał szukać dla Ciebie nowego terminu ;) 
  5. Z miesiąca na miesiąc Twoich kart z kalendarza ubywa, a Ty zastanawiasz się, co zrobić z deską, która znajduje się w zestawie? Nic prostszego – użyj ją do służbowych lub prywatnych obowiązków, wykorzystując jako podkładkę na dokumenty, zamieszczając na niej listę zakupów, czy zdjęcia, które możesz wyciąć ze swoich kart i przykleić do deski. Drewnianą deskę możesz także położyć na biurku, czy gdziekolwiek będziesz chciał. Nie musisz wieszać jej na ścianie.

Jak widzisz, zastosowań Twojego nowego Fotokalendarza jest wiele, ale to Ty musisz zdecydować, jak chcesz go wykorzystać. Podaruj kalendarz najbliższym i zapisz w nim najważniejsze daty, które obchodzicie razem, łącząc je z Waszymi najfajniejszymi foto wspomnieniami lub zamów kalendarz dla siebie i spersonalizuj go rodzinnymi fotografiami i ciesz się niezawodną jakością druku.

 

 


 


10-11-2021
Autor: FF