Najlepsze odbitki

4 wskazówki na kreatywne ozdobienie wnętrz

Okres wakacyjny to nie tylko intensywny czas wyjazdów, ale również remontów, w trakcie których nierzadko poszukujemy oryginalnych dodatków, które ozdobią nasze wnętrza. Jeśli zastanawiasz się, jak w prosty i efektowny sposób wyeksponować swoje ulubione wspomnienia, jednocześnie dekorując swoje wnętrze, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Dużo zdjęć w różnych rozmiarach

Ciężko jest się zdecydować na jedno, konkretne zdjęcie, które ma się znaleźć w ramce, prawda? Dlatego dobrym sposobem na umieszczenie kilku, a może i kilkunastu wspomnień będzie wybór większej ilości odbitek i wydrukowanie ich w różnych formatach. Gdy włożymy je w ramkę i powiesimy na ścianie, uzyskamy oryginalny kolaż, który ociepli nasze wnętrze, jednocześnie dodając mu charakteru.

Obraz na płótnie lub plakat

Druk wielkoformatowy to doskonały wybór dla tych, którzy lubią oglądać wspomnienia w dużym rozmiarze. Na foto.fujifilm.pl możesz zamówić zarówno fotoplakat na profesjonalnym papierze fotograficznym w wersji błyszczącej lub satynowej, fotoplakat na piance (5mm) lub fotoobraz, czyli płótno naciągnięte na drewnianą ramę. Możesz wydrukować kilka zdjęć w mniejszym formacie i ozdobić nimi swoją ścianę – na przykład kilka fotoplakatów w rozmiarze 30x40 lub znaleźć to jedno, ulubione zdjęcie i zamówić je w formacie aż 100x100 cm, gwarantując tym samym jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i oryginalny obraz, który ozdobi Twoje wnętrze na długie lata i będzie przywoływać najpiękniejsze wspomnienia!

Zdjęcia na drewnianym bloczku

Fotoblok to oryginalny produkt, który można wykorzystać zarówno wieszając go na ścianie, jak i stawiając na biurku, czy parapecie. Jego minimalistyczna forma sprawia, że świetnie wygląda połączenie kilku różnych formatów. Wykonany jest ze styroduru o grubości 2,5 cm, co sprawia, że jest niezwykle lekki, dzięki czemu nie musisz wiercić dziur w ścianie. Wystarczy, że fotoblok przykleisz na rzepy, dwustronną taśmę montażową, gwoździe samoprzylepne czy krople klejowe. Jego oryginalny wygląd nada niepowtarzalnego designu w Twoim wnętrzu. Wybierz swój ulubiony format lub połącz kilka różnych i ozdób przestrzeń najpiękniejszymi wspomnieniami.

Zdjęcia w formacie Instaxa

Dla miłośników małych formatów, ozdobionych białą ramką, mamy produkt, który nie tylko będzie wyglądał jak zdjęcia wydrukowane z Instaxa, ale ozdobi każde wnętrze w wyjątkowy sposób. Instapack - 10, 20 lub 30 zdjęć w formacie 10x10, do tego ozdobny sznurek z klipsami, który można zawiesić również na ścianie magnetycznej, czy lodówce, dzięki magnesom umieszczonym z tyłu klipsów. Wystarczy Twoja kreatywność i ulubione wspomnienia, aby nadać Twojemu wnętrzu oryginalnego designu. Wybierz zdjęcia, które chcesz wydrukować. Powieś je na sznurku i stwórz wyjątkową mozaikę ze swoich zdjęć.  

Jak widzisz, sposobów na kreatywne udekorowanie swojego wnętrza zdjęciami jest naprawdę wiele. Wybierz swój ulubiony i zachowaj wspomnienia na długie lata.


06-07-2022
Autor: FF